Skanowanie PDF z urządzenia Brother do foxmail - daje ZIP

Skanowanie PDF z urządzenia Brother do foxmail - daje ZIP

Postprzez patryk » 30 lis 2017, o 21:03

Otóż korzystałem z thunderbirda i skanując na urządzeniu brother wrzucał mi się PDF do maila jako załączni - skanując do maila w foxmail - pojawia mi się ZIP, a nie PDF. Tak samo gdy biorę jakiś plik pdf lub word z dysku a na nim prawym przyciskiem myszy wyślij do adres pocztowy wtedy również mam ZIP w załączeniu. Można zrobić wyślij do foxmail i jest PDF - więc tu nie ma problemu gorzej z tym skanowaniem do maila. Macie drodzy Koledzy i Koleżanki może jakieś pomysły co z tym zrobić?
patryk

Re: Skanowanie PDF z urządzenia Brother do foxmail - daje ZI

Postprzez iRas » 2 gru 2017, o 00:16

Przykro mi... :oops: Nie popatrzyłem na forum i w komentarzu umieściłem kilka zbędnych słów... ;)
Tutaj dam taką samą odpowiedź:
Kłopot z wysyłaniem przez pocztę pojawił się u mnie w Win10. W 7 działało. To nie problem, jak sam zauważyłeś, można wysyłać do Foxmail. W sterownikach Windowsa do mojego HP nie ma możliwości skanowanie do emaila. A nie będę instalować gigabajta śmieci od producenta. Problem rozwiązuje świetny, darmowy program NAPS2. Poszukaj w Google i przetestuj... Można skorzystać też ze Scan2Email, ale ten jest płatny i posiada mniej opcji...
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Powrót do Foxmail 7