Synchronizacja kalendarza i kontaktów

Synchronizacja kalendarza i kontaktów

Postprzez neovof-417 » 28 gru 2015, o 00:31

Witam. Problem jest tego typu iż po dodaniu konta gmail-owego program nie synchronizuje kontaktów ani kalendarza. Oba te moduły mam uruchomione. Po kliknięciu w opcję synchronizuj pojawia się ikonka iż program sprawdza ale po zakończeniu wszelkie dane pozostają bez zmian. Bardzo mi zależy na tej opcji natomiast nie bardzo wiem co teraz zrobić aby synchronizacja działała. Na EssentialPIM oraz eM Client nie miałem żadnych tego typu problemów. Pozdrawiam.
neovof-417

Re: Synchronizacja kalendarza i kontaktów

Postprzez iRas » 28 gru 2015, o 22:22

Witaj,
Którą masz wersję programu?

Było wiele zamieszania w sprawie Active Sync. Odpowiedni komunikat jest także w programie Foxmail. Google zmieniał protokoły. Twórcy programów jakoś starali się dostosować.
Od wersji 7.2.6 - czyli od grudnia 2014 Foxmail obsługuje protokół CalDAV. Co prawda, CalDAV też miał być zlikwidowany, ale póki co synchronizacja przebiega bez problemów. Przed chwilą zrobiłem test. Program zsynchronizował i kontakty i kalendarz. Zmiana zdarzeń w kalendarzu również jast aktualizowana...
Zaktualizuł program i sprawdź...
Pozdrawiam,
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Re: Synchronizacja kalendarza i kontaktów

Postprzez neovof-417 » 30 sty 2016, o 22:41

Dziękuję za odpowiedź. Działa też już u mnie a właściwie to działało cały czas :) tylko nie zauważyłem ponieważ na google mam podpięte cztery kalendarze a Foxmail pokazuje niestety tylko kalendarz główny :( Czy to taka przypadłość czy to ja źle coś skonfigurowałem?
neovof-417

Powrót do Foxmail 7