Problem z logowaniem - Rejestracja konta

Administracyjnie i regulaminowo

Problem z logowaniem - Rejestracja konta

Postprzez iRas » 25 kwi 2013, o 22:06

Logowanie
Dotarł do mnie sygnał o problemie z logowaniem do nowo utworzonych kont. Nie pomaga również zmiana hasła.
Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie znam na tyle skryptu forum.
Do dyspozycji forumowiczów - mających podobny problem, udostępniam konto ogólnodostępne.
Można się zalogować i wysłać informację (PW) - do administratora o zaistniałych trudnościach, z podaniem loginu, można również podać nowe hasło, uprości to znacznie procedurę. Treść hasła jest tylko do wiadomości administratora, który i bez jego znajomości posiada pełny dostęp do konta. W przeciwnym razie nowe hasło zostanie nadane przez administratora i przesłane na adres e-mail.

Login ratunkowy:
test
Hasło:
tester

Proszę nie nadużywać udostępnionego konta.

Rejestracja nowego konta

Z powodu intensywnej rejestracji botów reklamowych i masowego umieszczania spamu w zasobach forum, zmuszony zostałem do zmiany formy zabezpieczenia przeciwbotowego. Stosowana obecnie to - pytania i odpowiedzi.
Gdyby znalazły się osoby mające problem z poprawną odpowiedzią (w końcu nie wszystkich interesuje sport), to poniżej znajdą podpowiedź.

Pytania z poprawnymi odpowiedziami:
Nasza najlepsza tenisistka (nazwisko) - Radwańska
Nasz kierowca w F1 (imię i nazwisko) - Robert Kubica
Najlepszy polski skoczek (imię i nazwisko) - Adam Małysz

admin (iRas)
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Powrót do Administracja