Regulamin

Administracyjnie i regulaminowo

Regulamin

Postprzez iRas » 26 gru 2009, o 01:19

REGULAMIN

Forum istnieje po to by prowadzić dyskusje jedynie na tematy związane z jego tematyką.

Rejestrując się oraz biorąc udział w dyskusji zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim jak i też i międzynarodowym prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Programy pocztowe - forum alternatywne” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Programy pocztowe - forum alternatywne” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Zabronione jest używanie na forum słów, awatarów, obrazów, sygnatur oraz nazw użytkowników mogących być odebranymi jako obelżywe w powszechnie używanym znaczeniu. Za treści umieszczane na forum odpowiada wyłącznie ich autor. Spam i reklamy niedopuszczone przez administratora będą bezwzględnie i natychmiast usuwane.

Umieszczaj wątek w dziale, który odpowiada najlepiej jego treści. Nigdy nie powielaj wątku i nie umieszczaj go naraz w kilku działach. Każdy wątek powinien obejmować tylko jedno zagadnienie odpowiadające jego tematowi.

Tytułuj wątki odpowiednio do zawartości i w sposób możliwie szczegółowy.

Zanim założysz nowy wątek przeszukaj najpierw forum - ktoś mógł już rozwiązać problem wcześniej.

Unikaj kłótni, flameware'ów oraz osobistych uwag. Ignoruj prowokujące wątki i zgłaszaj wszelkie uwagi odnośnie łamania regulaminu do moderatorów używając opcji raportowania. W sprawach nie objętych regulaminem stosuj się do netykiety oraz ogólnych zasad współżycia społecznego.

Nad zgodnością publikowanych treści z regulaminem czuwają moderatorzy oraz administrator forum. W zależności od stopnia złamania regulaminu mogą oni usuwać wątki lub ich część, blokować. W przypadkach wyjątkowo rażącego złamania regulaminu forum administrator ma prawo do usunięcia konta użytkownika. Pamiętaj, że administrator i moderatorzy poświęcają swój prywatny czas i nie zawsze jest możliwa natychmiastowa reakcja - bądź cierpliwy.

Komentarze publikowane na stronach programów podlegają identycznym rygorom.
Ponadto zabronione jest umieszczanie w komentarzach znaczników bbcode.
Naruszanie tych zasad skutkować będzie blokowaniem komentarzy, a uporczywe próby ich naruszania banowaniem numerów IP osób - tych naruszeń się dopuszczających.

Forum „Programy pocztowe - forum alternatywne” zastrzega sobie prawo do:
- przesyłania na adres skrzynki pocztowej użytkownika treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od programy.pocztowe.info jak i innych podmiotów,
- załączania do listów elektronicznych użytkowników treści informacyjnych i reklamowych, pochodzących zarówno od „Programy pocztowe - forum alternatywne” jak i innych podmiotów.
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
Avatar użytkownika
iRas
Administrator
 
Posty: 409
Dołączył(a): 18 kwi 2008, o 21:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Powrót do Administracja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Programy pocztowe - Forum - Statystyki Trace Watch