Informacja o mailach

Informacja o mailach

Postprzez bozon » 11 mar 2015, o 20:03

Witam,
Mam takie pytanie. W programie można zrobić sobie foldery i podfoldery i zastosować odpowiednie reguły, które będą pocztę przychodzącą przenosić do odpowiednich miejsc - wcześniej utworzonych folderów. Tu wszystko jest jakby jasne, bo to standard. Owe drzewko folderów można mieć zwinięte, albo rozwinięte. Przy dużej ich liczbie - aby łatwiej się pracowało - część folderów z podfolderami jest zwinięta, bo wszystkie na raz tworzą bardzo długi listing. Jednak kiedy te foldery są zwinięte, a przyjdzie mail, który znajdzie się w jednym z tych zwiniętych folderów, nie mam żadnej informacji o tym. Np w thebat! kiedy foldery były zwinięte, a trafił do jednego folderu mail - pokazywała się cyfra (w zależności ile tych maili weszło) obok nazwy folderu nadrzędnego - co dawało sygnał, że gdzieś głębiej w strukturze jest właśnie folder z nową wiadomością. W eM Client tego nie widzę, a nie wiem jak to ewentualnie włączyć lub zastąpić jakąś inną funkcją, która ten problem rozwiąże.
Zasadniczo bez tego program jest bezużyteczny, chyba, że ktoś korzysta tylko w folderu odebrane/inbox.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tej kwestii.
dziękuję i pozdrawiam
bozon

Re: Informacja o mailach

Postprzez Veerapolvans1 » 24 kwi 2018, o 09:23

Czym jest program?
Mówienie
Veerapolvans1

Powrót do Forum ogólne