eM Client - O programie...

eM Client - O programie...

Postprzez iRas » 19 paź 2012, o 00:54

Kilka zdań wprowadzających...

Obrazek


eM Client to program który moim zdaniem wytycza obecnie kierunek w jakim będzie podążał rozwój programów pocztowych. To już nie tylko program obsługujący nasze skrzynki pocztowe, to kombajn zarządzający naszym czasem, współpracujący z wiądącymi dostawcami usług pocztowych takimi jak GMail, Yahoo! Mail oraz Hotmail. Współpraca skutkuje pełną synchronizacją wiadomości, kalendarzy a także kontaktów. To nie wszystko - obsługa czatu tych serwisów, ICQ, MSN a także Facebooka, a nawet Gadu-Gadu - pozwala na bieżący kontakt ze znajomymi bezpośrednio z programu.
Zintegrowana z programem usługa - sync2eM - pozwala na tworzenie kopii bezpieczeństwa, a także przesyłanie kontaktów, kalendarzy oraz zadań z programu na urządzenia mobilne m.in. iPhone, Android, Windows Phone 7, Windows Mobile... itd. Jest to jednakże usługa płatna, bez wnoszenia opłaty można ją testować przez 60 dni.

Innowacyjna usługa tłumaczenia pisanej czy też czytanej wiadomości za pomocą Bing Translatora - dopełnia pozytywnego wrażenia.

Program udostępniany jest w dwóch wersjach - darmowej i płatnej. Wersja bezpłatna pozwala na obsługę jedynie dwóch kont. Dla wielu osób jest to ilość wystarczająca i to sprawiło że program znalazł wsparcie na stonach tego forum. Przez 30 dni można korzystać z pełnej wersji, po tym czasie należy uzyskać klucz rejestracyjny dostępny pod niżej podanym adresem:

http://www.emclient.com/free-license.aspx

O funkcjach i zaletach można by jeszcze dużo pisać, nie jest to jednak miejsce na to przeznaczone. W przyszłości - jeśli zajdzie taka potrzeba - może powstanie oddzielna strona programowi poświęcona.
Oprócz wymienionych powyżej zalet, program ma również pewne niedociągnięcia. Zastrzeżenia budzi stopień przetłumaczenia programu, a także brak polskiego słownika w wersji instalacyjnej. Ten problem można jednak rozwiązać, pobierając słownik dla Thunderbirda.

Program można pobrać ze strony domowej:

http://www.emclient.com/?lang=en
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
Avatar użytkownika
iRas
Administrator
 
Posty: 374
Dołączył(a): 18 kwi 2008, o 21:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Powrót do Wprowadzenie do programu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Programy pocztowe - Forum - Statystyki Trace Watch