Czy foxmail chodzi pod windows 8

Czy foxmail chodzi pod windows 8

Postprzez lukas » 25 mar 2013, o 21:22

Witam
Używam foxmaila od kilku tygodni, na razie nie mam powodów do narzekania. iRas zrobiłeś dobrą robotę.
Moje pytanie jest takie - czy da się go uruchomić na windows 8. Będę zmieniał system i jest to dla mnie ważna informacja. Ewentualnie jaki program pracuje pod tym systemem?
lukas

Re: Czy foxmail chodzi pod windows 8

Postprzez iRas » 27 mar 2013, o 20:12

Witam,

No i wylazła nasza, szara, polska rzeczywistość. Pięć miesięcy temu udostępniłem program do testów, prosząc równocześnie o opinie na temat funkcjonalności programu, spolszczenia... no i doczekałem się... 1 (słownie - jednej, program został pobrany ok. 160 razy) zdawkowej opinii że użytkownik nie ma powodów do narzekania... Nie ma co, urzeka aktywność Polaków...

A wracając do poruszonej przez - lukasa - kwestii - nie wiem czy wersja 6.5 działa pod Windows 8. System jest kompatybilny z wcześniejszymi wersjami, więc i programy powinny działać. Na forach na które od czasu do czasu zaglądam, nie znalazłem informacji na ten temat. Przez kilka dni miałem możliwość pracy na ósemce, umieściłem tam DreamMaila i Foxmaila 7, pracowały i pracują bez problemów. System miałem do skonfigurowania, a nie do testów, więc wszystkiego przetestować - nie mogłem. Miejmy nadzieję że wśród pobierających znajdzie się ktoś kto usadowił program na Win/8 i podzieli się spostrzeżeniami...

Pozdrawiam
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Re: Czy foxmail chodzi pod windows 8

Postprzez Veerapolvans1 » 24 kwi 2018, o 09:25

Czy masz swoje pliki programów testowych?
Veerapolvans1

Powrót do Forum ogólne