deinstalacja

deinstalacja

Postprzez Andreen » 20 wrz 2015, o 20:19

Mam problem z odinstalowaniem Dreammaila. Nie widzi go deinstalator systemowy (Win7) ani takie programy jak Revo Uninstaler cz CCleaner. W katalogu programu nie odnalazłem żadnego pliku podobnego do uninst.exe. Będę wdzięczny za pomoc.
Andreen

Re: deinstalacja

Postprzez iRas » 21 wrz 2015, o 21:56

Najwidoczniej posiadasz wersję portable, a takiej się nie odinstalowywuje. Wystarczy usunąć katalog z programem.
Zważ na wiadomości, jakie w tym programie zostały pobrane... Usuwając katalog programu - usuwasz rownocześnie bazę pobranych wiadomości...
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Postprzez Andreen » 23 wrz 2015, o 22:12

Dzięki za odpowiedź. To dobre, mam go od kilku lat i nie wiedziałem, że to wersja portable. Mam na dzieję, że ta wersja nie zostawia wpisów w rejestrze. Co do archiwalnych maili to owszem uzbierało się tego ale wszystko pięknie wyeksportowałem w plikach mht i mam nawet zachowaną chronologię. Miałem sentyment do tego programu i nie zamieniam go na inny, stwierdziłem, że nie trzeba nic instalować żeby mieć wszystko w kupie (kilka kont pocztowych), dostępne z każdego systemu i z każdego miejsca na Ziemi (oczywiście z internetem:)), czyli po prostu gmail.
Pozdrawiam
Andreen

Postprzez iRas » 24 wrz 2015, o 14:15

Swego czasu mnie także ten program urzekł... Ma jednak ograniczenia - kłopoty z kodowaniem, brak IMAP. Ostatnio na stronie domowej pojawiła się informacja o pracach nad 5 wersją... Twórcy też najwyraźniej mają sentyment...
Poczta w Google... No cóż, znak czasu. Coraz mniej osób czyta pocztę przez komputer... Era smartfonów zrobiła swoje...
A odnośnie wpisów w rejestrze... Pewne wpisy zostają - ścieżka, informacja o wersji, itp, itd. Nie są to jednak wartości mające wpływ na pracę systemu.
Kilka linijek informacji o programie w zderzeniu z milionami innych informacji jakie rejestr zawiera, nijak się ma na szybkość i stabilność systemu...
Pozdrawiam serdecznie,
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Powrót do Pozostałe