przypisanie szablonów do konta

przypisanie szablonów do konta

Postprzez meister » 2 gru 2010, o 02:39

2010-10-28 23:00:20

Witam,
mam pytanie - czy jest możliwość przypisania szablonu do konta z którego wysyłam wiadomość? DreamMaila używam do odbioru poczty z czterech kont. Zdefiniowałem szablon dla jednego z kont (dla nowych wiadomości). Niestety wyświetla się on dla każdej nowo tworzonej wiadomości, w tym wiadomości tworzonych z pozostałych 3 kont. Nie zauważyłem opcji przypisania szablonu do konta pocztowego. Nie ma czy po prostu nie widzę?
Pozdrawiam
meister

Re: przypisanie szablonów do konta

Postprzez iRas » 2 gru 2010, o 02:41

2010-10-29 12:42:53
Witaj,

We właściwościach konta jest zakładka dotycząca szablonów. Tam wybieramy szablon dla każdego konta indywidualnie. W konfiguracji programu - Narzędzia -> Opcje -> Ogólne - także znajduje się zakładka dla szablonów. Szablony wybrane w tym miejscu, będą przypisane dla kont, dla których nie przypisano szablonów indywidualnie.

Pozdrawiam
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Postprzez meister » 2 gru 2010, o 02:42

2010-10-29 13:21:18

dzięki. banalne. kochany program, ale te spolszczenia...
meister

Postprzez mner » 5 paź 2011, o 06:10

U mnie mimo przypisania do danego konta indywidualnego szablonu szablonu, po kliknięciu w nową wiadomość i wybraniu z listy właśnie tego konta jako nadawczego pozostaje szablon który jest przypisany do konta domyślnego. Co zrobić żeby to działało??
mner

Postprzez iRas » 5 paź 2011, o 15:23

Witaj,

Jeśli żadne konto nie jest aktywne - np. kursor na katalogach Folderu wirtualnego, to wszelkie działania będą dotyczyć konta domyślnego. W końcu po coś ono jest. Dotyczy to również nowej wiadomości. I nie pomoże tutaj zmiana konta wysyłającego, szablon już został wybrany.

Napiszę obrazowo - jeśli wszedłeś do basenu z Moniką, Monika wyszła z basenu, a weszła Ania, to co - wraz z Anią zmienił się basen?
iRas
Przyszłość należy do Skype, Google i IVONA Reader.
No może jeszcze do KalendarzaXP, ale muszą wydać nową wersję.
(moje, nie powielać)

http://www.programy.pocztowe.info/
iRas
Administrator

Powrót do Szablony