• Programy pocztowe - forum alternatywne

Wprowadzenie i charakterystyka

Konfiguracja programów pocztowych

Polskie wersje językowe
Pomoc w rozwiązywaniu problemów

››› Czytaj więcej

Header


 • Styl strony Styl strony


 • Szukaj Szukaj
 • Zaawansowane • Budowa adresu pocztowego Budowa adresu e-mail...
 • Internetowy adres pocztowy składa się z trzech części: - identyfikatora użytkownika (unikalna nazwa nadawa przez budującego adres) - zwanego dalej loginem...  więcej o adresie e-mail...


 • Konfiguracja poczty elektronicznej Konfiguracja poczty e-mail...
 • Parametry konfiguracyjne serwerów pocztowych, wiodących dostawców usług poczty elektronicznej...  więcej o poczcie...


 • Polecaj nas Polecaj nas...
 • Prosimy o bezinteresowne polecanie Programy pocztowe - forum alternatywne... za pomocą następującego kodu HTML: • IncrediMail 2.5 Build 6.6.0.5328

Program pocztowy - IncrediMail - po polsku. Za darmo!

Ostrzeżenie: Program niebezpieczny!

Program usunie pobrane wiadomości z serwera bez Twojej zgody i wiedzy!
Jak skonfigurować konto w programie IncrediMail, aby takiej sytuacji zapobiec - można przeczytać na stronie z opisem konfiguracji konta....


Informacja: Błąd Flash!

Jedna z aktualizacji do systemów Windows 10/8/7 wydana przez Microsoft, spowodowała konflikt niektórych programów we współpracy z komponentami Flash. Microsoft wydał poprawkę do tej aktualizacji. Gdyby jednak w dalszym ciągu występowały problemy, można pobrać i zainstalować poprawkę wydaną przez producenta programu IncrediMail. Poprawka dostępna jest na «« stronie producenta  .

IncrediMail - program pocztowy

Wprowadzenie do programu

IncrediMail - to kolejny program pocztowy z bogatą historią. Pomysł na niego zrodził się w roku 1999, na bazie inspiracji bogatym w efekty graficzne programem, używanym w filmie “Mission: Impossible”. Pierwsza wydana wersja to Q2 2000. Q2 2001 osiągnęła 1 mln pobrań. W marcu 2001 r. wydany został pierwszy zestaw dodatków. Pierwotnie prawa do programu posiadała izraelska firma IncrediMail Ltd. Obecnie prawa te posiada firma Perion Network Ltd. Program udostępniany jest przez producenta na zasadach licencji Adware, co pozwala na korzystanie z programu bez limitu czasowego, skutkuje jednakże znacznym ograniczeniem jego funkcjonalności, wyświetlaniem reklam w okienu flash, a także doklejaniem reklam do wysyłanych wiadomości.
Obsługuje wiele kont i wiele tożsamości, wspiera podstawowe protokoły - POP3, SMTP oraz IMAP, zapewniając ochronę przesyłanych danych protokołem SSL. Wartością dodaną jest integracja programu z portalem Facebook.
Jednakże prawdziwa MOC tego programu, tkwi w jego kompleksowej personalizacji, oraz efektach wizualnych w jakie został wyposażony. Animowane jest tutaj prawie wszystko. Poczynając od odjazdowych efektów informujących o nadejściu nowej poczty, poprzez opróżnianie kosza przez nadjeżdżającą śmieciarkę, gumowanie usuwanego tekstu, a na odfruwaniu wysyłanej wiadomości kończąc...
Ciekawym efektem jest odgłos maszyny do pisania, uzyskiwany podczas wprowadzania tekstu.


Informacje

 • Producent - Perion Network Ltd.
 • Aktualna wersja - IncrediMail 2.5 Build 6.6.0.5328
 • Wielkość - 12.47 MB
 • System - Windows XP/Vista/7/8/10 - 32/64 bit
 • Silnik - MS Internet Explorer 7 lub nowszy/Firefox/Chrome/Opera

Aktualną wersję instalacyjną programu można pobrać ze strony producenta.

Spolszczenie dostępne w pobieralni.


 • Podstawowe efekty personalizujące w programie
Tożsamość

IncrediMail - personalizacja programu

Naczelną dewizą programu jest maksymalna personalizacja. Dostosować tutaj można prawie wszystko. Zarówno wygląd samego programu, jak i też wysyłane e-maile. Profil użytkownika można oznaczyć jedną z kikudziesięciu udostępnionych, a podzielonych na kategorie - grafik. Można wstawić własny obrazek, lub jeśli ktoś woli - własne zdjęcie. Jeśli dokonamy integracji z Facebookiem, profil zostanie oznaczony zdjęciem z naszego profilu na Facebooku.

Facebook

Kolejnym przykładem personalizacji jest integracja programu właśnie z Facebookiem. Po zarejestrowaniu w programie konta i zalogowaniu się do portalu, można przeglądać jego zawartość, umieszczać komentarze, wysyłać zdjęcia lub filmy.

Książka adresowa

Obrazkiem, zdjęciem, a także ikonką oznaczyć można kontakty znajdujące się w książce adresowej. Do ich oznaczenia można również użyć zdjęć zaimportowanych z profili na Facebooku.

Biblioteka stylów

Oddzielna kategoria, to komponowanie nowych wiadomości. W wersji darmowej program udostępnia ograniczony zestaw dodatków, upiększających pisane e-maile. Bogata biblioteka dostępna jest po wykupieniu licencji. Jednak i te udostępnione, pozwolą w znacznym stopniu urozmaicić wygląd naszych wiadomości. Biblitekę można powiększyć, umieszczając w niej nasze, własne kolekcje.

Emotikony

Wśród gotowych propozycji znalazły się podzielone tematycznie zestawy papeterii, efektów dźwiękowych, szablony kartek pocztowych. E-maile można wzbogacać przepięknymi emotikonkami oraz uśmieszkami.

Podpis odręczny

Wieńczac komponowanie naszej wiadomości, możemy użyć, udostępnionego do naszej dyspozycji edytora podpisu i własnomyszkowo stworzony podpis odręczny, lub parafkę umieścić w wysyłanej wiadomości.

Archiwizacja wiadomości

Nie da się w krótkim opracowaniu opisać wszystkich właściwości i efektów jakie program zawiera. Niesposób jednak pominąć graficznego efektu dostępnego przy wysyłaniu wiadomości. Nasz e-mail może zostać złożony niczym kartka papieru, lub przyjąć formę samolociku i odfrunąć do adresata.
Ciekawym efektem jest podgląd zawartości załącznika w dymku. No i odjazdowa forma powiadamiania o nadejściu nowej poczty. Do wyboru jest kilka animacji. Domyślnie na ekrania pojawia się dystyngowany lokaj Butler Bob z listem na tacy i głębokim głosem oznajmia - You Have Mail Sir!


 • Na zakończenie

Zamieszczone powyżej informacje nie wyczerpują wszystkich właściwości cechujących program. Jest ich znacznie więcej. I to zarówno tych pozytywnych jak i też negatywnych. Opis skoncentrowany został na przybliżeniu opcji ułatwiających dostosowanie programu do indywidualnych preferencji użytkownika. Pozostałe, każdy może odkrywać w trakcie pracy z programem.
Należy tu jedynie wspomnieć o kłopotach przy wprowadzaniu niektórych polskich liter podczas pisania wiadomości. Jest kilka sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja sterownika klawiatury Akcent i domyślne ustawienie jej w systemie.


 • Komentarze

System komentarzy serwisu - programy@pocztowe.info


Wszystkich komentarzy (14)

Temat: IncrediMail
Sort
5/5 (3)
Facebookdel.icio.usStumbleUponDiggGoogle+Twitter
Gravatar
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Kamil (Bydgoszcz) pisze...
Moje podziękowania za tę stronę, no i oczywiście za spolszczenie programu.
Ale czy nie prościej byłoby dołączyć polską wersję do wersji pobieranych ze strony programu?
Tak jak mają Niemcy lub Francuzi.
Zrobiłem aktualizację do wersji 5288 i polską wersję diabli wzięli...
08-01-2014 19:58:09
Gravatar
iRas (Bestwina) pisze...
Dla kogo prościej, dla tego prościej... Do pewnego czasu taka sytuacja miała miejsce w przypadku DreamMaila... Z producentami Foxmaila jak na razie nie udało mi się nawiązać kontaktu. Jednak w tych przypadkach sytuacja jest prosta... Nowe wersje wychodziły lub wychodzą stosunkowo nieczęsto. IncrediMail wersje testowe wydaje co chwilę. A to nie wszystko. Bardzo bogata jest otoczka, strona którą trzeba aktualizować, instalator... No i przede wszystkim zmieniające się i pobierane ... czytaj więcej
10-01-2014 1:37:53
Gravatar
Robert (Pszczyna) pisze...
No i zainstalowałem sobie klawiaturę Akcent i dalej lipa. Po naciśnięciu Alt i litery l, dalej wyskakuje okienko z hiperlinkiem. Jak mam tego używać?
Pomożcie - plis!
07-01-2014 18:38:03
Gravatar
iRas (Bestwina) pisze...
Przede wszystkim należy czytać opisy programów. Na stronie domowej sposób użycia opisany jest b. dokładnie. Klawiatura Mocny AKCENT stawia sobie za zadanie przeprogramowanie Twojego nawyku. Można spotkać się z określeniem: Klawiatura dla jedzących kanapkę... A tak po prawdzie... może bez zamierzonego celu jej twórców - znacznie ułatwia pisanie osobom jednorękim. Aby uzyskiwać polskie literki nie zachodzi potrzeba używania klawisza ALT. Wystarczy wciśnięcie - właśnie ... czytaj więcej
07-01-2014 22:36:03
Strona 2 z 2

Dodaj swój komentarz

* Informacje wymagane
(nie będzie wyświetlany)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Code Quote Line Bullet Numeric Link Email Image
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked
 
1000
Co jest przeciwieństwem słowa słaby?
 
Wpisz odpowiedź:
 
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail.
 
Zapamiętaj moje dane z formularza na tym komputerze.
 
Przeczytałem i zrozumiałem politykę prywatności. *
 
Przeczytałem i akceptuję warunki użytkowania. *
 
 
Powered by Commentics


 • Kalendarz Kalendarz

 • Mateusz Szostak Mati
 • Mateusz ma marzenie...

  Pragnie żyć!!!

  1% Twojego podatku ratuje zdrowie i życie... Mateusz choruje na mukowiscydozę... Możesz pomóc w spełnieniu Jego marzenia - przekazując ten 1% podatku na Jego konto.

  Możesz również dokonać dobrowolnej wpłaty na konto Fundacji - MATIO.
  Koniecznie z dopiskiem:

  Dla Mateusza Szostak

  Mateusz Szostak