• Programy pocztowe - forum alternatywne

Wprowadzenie i charakterystyka

Konfiguracja programów pocztowych

Polskie wersje językowe
Pomoc w rozwiązywaniu problemów

››› Czytaj więcej

Header


 • Styl strony Styl strony


 • Szukaj Szukaj
 • Zaawansowane • Budowa adresu pocztowego Budowa adresu e-mail...
 • Internetowy adres pocztowy składa się z trzech części: - identyfikatora użytkownika (unikalna nazwa nadawa przez budującego adres) - zwanego dalej loginem...  więcej o adresie e-mail...


 • Konfiguracja poczty elektronicznej Konfiguracja poczty e-mail...
 • Parametry konfiguracyjne serwerów pocztowych, wiodących dostawców usług poczty elektronicznej...  więcej o poczcie...


 • Polecaj nas Polecaj nas...
 • Prosimy o bezinteresowne polecanie Programy pocztowe - forum alternatywne... za pomocą następującego kodu HTML: • IncrediMail 2.5 Build 6.6.0.5328

Program pocztowy - IncrediMail - po polsku. Za darmo!

Ostrzeżenie: Program niebezpieczny!

Program usunie pobrane wiadomości z serwera bez Twojej zgody i wiedzy!
Jak skonfigurować konto w programie IncrediMail, aby takiej sytuacji zapobiec - można przeczytać na stronie z opisem konfiguracji konta....


Informacja: Błąd Flash!

Jedna z aktualizacji do systemów Windows 10/8/7 wydana przez Microsoft, spowodowała konflikt niektórych programów we współpracy z komponentami Flash. Microsoft wydał poprawkę do tej aktualizacji. Gdyby jednak w dalszym ciągu występowały problemy, można pobrać i zainstalować poprawkę wydaną przez producenta programu IncrediMail. Poprawka dostępna jest na «« stronie producenta  .

IncrediMail - program pocztowy

Wprowadzenie do programu

IncrediMail - to kolejny program pocztowy z bogatą historią. Pomysł na niego zrodził się w roku 1999, na bazie inspiracji bogatym w efekty graficzne programem, używanym w filmie “Mission: Impossible”. Pierwsza wydana wersja to Q2 2000. Q2 2001 osiągnęła 1 mln pobrań. W marcu 2001 r. wydany został pierwszy zestaw dodatków. Pierwotnie prawa do programu posiadała izraelska firma IncrediMail Ltd. Obecnie prawa te posiada firma Perion Network Ltd. Program udostępniany jest przez producenta na zasadach licencji Adware, co pozwala na korzystanie z programu bez limitu czasowego, skutkuje jednakże znacznym ograniczeniem jego funkcjonalności, wyświetlaniem reklam w okienu flash, a także doklejaniem reklam do wysyłanych wiadomości.
Obsługuje wiele kont i wiele tożsamości, wspiera podstawowe protokoły - POP3, SMTP oraz IMAP, zapewniając ochronę przesyłanych danych protokołem SSL. Wartością dodaną jest integracja programu z portalem Facebook.
Jednakże prawdziwa MOC tego programu, tkwi w jego kompleksowej personalizacji, oraz efektach wizualnych w jakie został wyposażony. Animowane jest tutaj prawie wszystko. Poczynając od odjazdowych efektów informujących o nadejściu nowej poczty, poprzez opróżnianie kosza przez nadjeżdżającą śmieciarkę, gumowanie usuwanego tekstu, a na odfruwaniu wysyłanej wiadomości kończąc...
Ciekawym efektem jest odgłos maszyny do pisania, uzyskiwany podczas wprowadzania tekstu.


Informacje

 • Producent - Perion Network Ltd.
 • Aktualna wersja - IncrediMail 2.5 Build 6.6.0.5328
 • Wielkość - 12.47 MB
 • System - Windows XP/Vista/7/8/10 - 32/64 bit
 • Silnik - MS Internet Explorer 7 lub nowszy/Firefox/Chrome/Opera

Aktualną wersję instalacyjną programu można pobrać ze strony producenta.

Spolszczenie dostępne w pobieralni.


 • Podstawowe efekty personalizujące w programie
Tożsamość

IncrediMail - personalizacja programu

Naczelną dewizą programu jest maksymalna personalizacja. Dostosować tutaj można prawie wszystko. Zarówno wygląd samego programu, jak i też wysyłane e-maile. Profil użytkownika można oznaczyć jedną z kikudziesięciu udostępnionych, a podzielonych na kategorie - grafik. Można wstawić własny obrazek, lub jeśli ktoś woli - własne zdjęcie. Jeśli dokonamy integracji z Facebookiem, profil zostanie oznaczony zdjęciem z naszego profilu na Facebooku.

Facebook

Kolejnym przykładem personalizacji jest integracja programu właśnie z Facebookiem. Po zarejestrowaniu w programie konta i zalogowaniu się do portalu, można przeglądać jego zawartość, umieszczać komentarze, wysyłać zdjęcia lub filmy.

Książka adresowa

Obrazkiem, zdjęciem, a także ikonką oznaczyć można kontakty znajdujące się w książce adresowej. Do ich oznaczenia można również użyć zdjęć zaimportowanych z profili na Facebooku.

Biblioteka stylów

Oddzielna kategoria, to komponowanie nowych wiadomości. W wersji darmowej program udostępnia ograniczony zestaw dodatków, upiększających pisane e-maile. Bogata biblioteka dostępna jest po wykupieniu licencji. Jednak i te udostępnione, pozwolą w znacznym stopniu urozmaicić wygląd naszych wiadomości. Biblitekę można powiększyć, umieszczając w niej nasze, własne kolekcje.

Emotikony

Wśród gotowych propozycji znalazły się podzielone tematycznie zestawy papeterii, efektów dźwiękowych, szablony kartek pocztowych. E-maile można wzbogacać przepięknymi emotikonkami oraz uśmieszkami.

Podpis odręczny

Wieńczac komponowanie naszej wiadomości, możemy użyć, udostępnionego do naszej dyspozycji edytora podpisu i własnomyszkowo stworzony podpis odręczny, lub parafkę umieścić w wysyłanej wiadomości.

Archiwizacja wiadomości

Nie da się w krótkim opracowaniu opisać wszystkich właściwości i efektów jakie program zawiera. Niesposób jednak pominąć graficznego efektu dostępnego przy wysyłaniu wiadomości. Nasz e-mail może zostać złożony niczym kartka papieru, lub przyjąć formę samolociku i odfrunąć do adresata.
Ciekawym efektem jest podgląd zawartości załącznika w dymku. No i odjazdowa forma powiadamiania o nadejściu nowej poczty. Do wyboru jest kilka animacji. Domyślnie na ekrania pojawia się dystyngowany lokaj Butler Bob z listem na tacy i głębokim głosem oznajmia - You Have Mail Sir!


 • Na zakończenie

Zamieszczone powyżej informacje nie wyczerpują wszystkich właściwości cechujących program. Jest ich znacznie więcej. I to zarówno tych pozytywnych jak i też negatywnych. Opis skoncentrowany został na przybliżeniu opcji ułatwiających dostosowanie programu do indywidualnych preferencji użytkownika. Pozostałe, każdy może odkrywać w trakcie pracy z programem.
Należy tu jedynie wspomnieć o kłopotach przy wprowadzaniu niektórych polskich liter podczas pisania wiadomości. Jest kilka sposobów na poradzenie sobie z tym problemem. Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja sterownika klawiatury Akcent i domyślne ustawienie jej w systemie.


 • Komentarze

System komentarzy serwisu - programy@pocztowe.info


Wszystkich komentarzy (14)

Temat: IncrediMail
Sort
5/5 (3)
Facebookdel.icio.usStumbleUponDiggGoogle+Twitter
Gravatar
Majka pisze...
Będzie spolszczenie do nowej wersji Blush ?
02-03-2016 1:42:48
Gravatar
UN (Saint-Leu) pisze...
Hejka, bardzo ciekawe. Czekam na jeszcze!
Pozdrawiam .
15-11-2015 22:54:47
Gravatar
Full StarFull StarFull StarFull StarEmpty Star
kamil (Tyczyn) pisze...
Witam mam taki problem podczas instalacji Incredimail

You will not be able to use Incredimail unless you instal Flash on your computer
You need to complete the flash installation in order to use your Incredimail
Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu .
Pozdrawiam
29-08-2015 16:55:00
Gravatar
jerzy (gdańsk) pisze...
dlaczego nie mogę opróżnić serwera?stale powtarza odebrane już wiadomości
05-12-2014 12:36:23
Gravatar
iRas pisze...
Jeśli oczekujesz odpowiedzi, to załóż wątek na forum i szerzej opisz problem.
Tutaj możesz napisać że program jest świetny, lub wręcz przeciwnie - całkiem do kitu...
Inaczej mówiąc - tutaj można się dzielić spostrzeżeniami...
A do rozwiązywania problemów służy forum...
iRas
07-12-2014 0:08:24
Gravatar
Tekst (Trzemesnia) pisze...
Witam od kilku postów "rozłazi" mi sie tekst Zawsze był poukładany w kolumnach teraz muszę odczytywac tekst za pomocą suwaka Dlaczego?
23-09-2014 0:21:52
Gravatar
Arek pisze...
Witam mam od kilku dni problem z incredMail. po restarcie systemu i zainstalowaniu programu pocztowego odbieram puste meile tylko z datą w tresci. Co jest grane zawsze działal bez zarzutu .
22-07-2014 19:42:46
Gravatar
iRas pisze...
Co oznacza zwrot - restart systemu - odzysk z kopii, przywracanie, czy też - zwyczajne ponowne uruchomienie? Dlaczego program instalowany był ponownie? W jakim protokole odbierana jest poczta - POP3, IMAP? Jeśli POP3, to czy odhaczona jest opcja usuwania wiadomości z serwera? Czy po przejściu do konta z poziomu przeglądarki (webmail) wiadomości są fizycznie dostępne?
Proszę założyć temat na Forum i opisać problem.
iRas
24-07-2014 2:11:43
Gravatar
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Ruda (ŁDZ) pisze...
Zainstalowałam klawiaturę Akcent, działa w każdym programie tekstowym oprócz IncrediMail - co mogę jeszcze zrobić, żeby wyświetlały się polskie znaki?
11-02-2014 15:59:40
Gravatar
iRas (Bestwina) pisze...
Jeśli oczekujesz pomocy, przybliż problem:
Forum programu Incredimail
16-02-2014 22:56:24
Strona 1 z 2

Dodaj swój komentarz

* Informacje wymagane
(nie będzie wyświetlany)
 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Code Quote Line Bullet Numeric Link Email Image
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked
 
1000
Jaki dzień jest po piątku?
 
Wpisz odpowiedź:
 
Informuj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail.
 
Zapamiętaj moje dane z formularza na tym komputerze.
 
Przeczytałem i zrozumiałem politykę prywatności. *
 
Przeczytałem i akceptuję warunki użytkowania. *
 
 
Powered by Commentics


 • Kalendarz Kalendarz

 • Mateusz Szostak Mati
 • Mateusz ma marzenie...

  Pragnie żyć!!!

  1% Twojego podatku ratuje zdrowie i życie... Mateusz choruje na mukowiscydozę... Możesz pomóc w spełnieniu Jego marzenia - przekazując ten 1% podatku na Jego konto.

  Możesz również dokonać dobrowolnej wpłaty na konto Fundacji - MATIO.
  Koniecznie z dopiskiem:

  Dla Mateusza Szostak

  Mateusz Szostak